NYX Professional Makeup Epic Ink precizní voděodolná linka 01 Black 1 ml

TOP 42 v kategorii Oční linky

NYX Professional Makeup Epic Ink precizní voděodolná linka 01 Black 1 ml

NYX Professional Makeup Epic Ink Liner voděodolné oční linky 1 ml 01 Black. Zvýrazněte své oči pomocí voděodolné linky **NYX Professional Makeup Epic Ink Liner**. Speciální...
Doporučená nabídka Notino

Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 273 206 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 430 recenzíDalší informace

• balení vydrží dlouho
    • nevysychá
    • kupuji pravidelně
  • , zakoupeno v Notino

• Jednoduchá a přesná aplikace.

Nevim

• , zakoupeno v Notino

Po pravdě čekala jsem od ní víc..po přečtení všech těch recenzí..
    Znovu určitě nekoupím, sice se s jejím hrotem pracuje velmi dobře, ale rozpíjí se, musím v průběhu dne opravovat.

Objem
1 ml
Voděodolné

NYX Professional Makeup Epic Ink Liner voděodolné oční linky 1 ml 01 Black.

Zvýrazněte své oči pomocí voděodolné linky **NYX Professional Makeup Epic Ink Liner**. Speciální hrot s postupně se zkracujícími vlákny vám umožní vykreslit linku podle vašich představ. Čím víc na tužku přitlačíte, tím výraznější a širší linku nakreslíte. Záleží jen na vás, zda dáte přednost jemnému nebo dramatickému vzhledu. ### Čím si vás získá Epic Ink Liner? * **vysoce pigmentovaná oční linka s matným finišem**, * **v

2zákazníci nedoporučují produkt

• balení vydrží dlouho
    • nevysychá
    • kupuji pravidelně
  • , zakoupeno v Notino

• Jednoduchá a přesná aplikace.

Nevim

• , zakoupeno v Notino

Po pravdě čekala jsem od ní víc..po přečtení všech těch recenzí..

• Velmi dobře drží
    • Hezky a jednoduše se nanáší
    • Dlouhá trvanlivost
    • Zatím nejlepší linka, co jsem kdy vyzkoušela
    • Cenově trochu nedostupnější
  • , zakoupeno v Notino

• Výborná. Přesné a jemně linky. Hrot je jemný a přesný. Krásné se dělají linky už i na starší pleti. Linky vydrží cely den a nerozmazavají se. Jednoznačně doporučuji !
  • , zakoupeno v Notino

Krásně matná černá barva, skvělý aplikátor vhodný pro začátečníky.

• , zakoupeno v Notino

Snadná aplikace a vydrží celý den.

• tenká linka
  • , zakoupeno v Notino

• Krásně se s nimi pracuje
    • Výdrž
    • Neslepuje řasy

Úžasné oční linky! výborně se s nimi pracuje, ještě se mi nepodařilo namalovat tak hezké linky jako s tímto produktem. Používám také tekuté voděodolné linky od essence, které jsou také fajn avšak u nich jsem měla řasy často slepené po aplikaci na víčko. Tyto linky to naštěstí nedělají :) někteří píší, že jim linky vytekli.. mě se toto (zatím) naštěstí nestalo a to je mám již 4 měsíce :) Myslím, že za vyzkoušení rozhodně stojí :)

• drží
    • hezky se aplikuje
    • sytá černá
    • neobtiskává se tolik jako ostatní tekuté linky
    • cena je skvělá

Naprosto úžasné tekuté linky. Hledala jsem něco pro své zapadlé a věčně slzavé oči, a po dlouhém hledání jsem konečně našla něco, co krásně drží. Linky se hezky aplikují, nedrhnou, nevynechávají, a jsou sytě černé. Krásně se s nimi pracuje. Určitě doporučuji všem :)